منتالی،دکوراسیون داخلی،گالری هنری،هدیه،بازار
11 آگوست

ایده های کوچک برای دکوراسیون آپارتمان و منزل های کوچک!جایی برای بهترین دکورها

برای تبدیل خانه خود به یک شاهکار نیازی به 2000 متر چوب ندارید. آپارتمان کوچک شما صفحه بوم نقاشی است که در آن می توانید یک اثر هنری را تهیه کنید که امضای سبک شخصی شما برای نمایش باشد.
فضاهای کوچک از پتانسیل طراحی بزرگی برخوردار است که می توانید با یک موسیقی ملایم و چند قطعه کوچک زیبایی آن را رها کنید.  بالاترین و بهترین آثار هنری در ابعاد کوچک ساخته شده اند: مونا لیزا داوینچی در اندازه یک توپ بولینگ است. شب پرستار ون گوگ از تلویزیون معمولی کوچکتر است!. زیبایی ها در ابعاد کوچک هستند!

منتالی،دکوراسیون داخلی،گالری هنری،هدیه،بازار

Mentali.ir

تکنیک های طراحی مینیمالیستی در فضاهای کوچک به خوبی کار می کنند. بهترین قسمت طراحی کم هزینه است!

طراحی مینیمالیستی سنتی.

طرح اول:

دراین سبک از مبلمان با چینش نامنظم ، خطوط صاف و تمیز و سطوح و کف روشن مسطح استفاده می شود.

رنگها:

سیاه ، سفید و سایه های خاکستری.

چرا برای آپارتمانهای کوچک عالی است؟

چون براق است.دقیق است.کلاسیک است. کلاسیک است و در تلاش برای به حداکثر رساندن فضای کف خانه و به حداقل رساندن شلوغی و حواس پرتی ، مینیمالیسم سنتی برای دیده شدن بهتر مبلمان کاربرد دارد! و فقط از قطعات ضروری استفاده می کند. طراحی مینیمالیستی علاوه بر اینکه به آپارتمان کوچک شما هوای بیشتری می بخشد ، از خطوط طولانی و تمیز که شکل اتاقهای طولانی و بزرگ را دارد ، پیروی می کند.

 

این مبل سیاه نمونه ای عالی از طراحی سنتی مینیمالیستی است. خطوط صاف و گوشه های کاملاً تاشو پذیرایی ظاهری تمیز و دلخواه برای شما می بخشد.

طرح اسکاندیناوی.

طرح دوم:

در این سبک از مبلمان با متریال های ساده ساخته شده از چوب و طبیعت استفاده می شود. اتاق های اسکاندی به طور معمول نور زیادی دارند ، و بافت هایی مانند پوست حیوانات باارزش و گره های فرش و بافتی  را مخلوط می کند.

رنگ:

نور ، تن خاموش ، رنگهای پودری ، سبزهای سبز.

 

چرا برای آپارتمانهای کوچک عالی است؟

طراحی اسکاندیناوی حول ایده دانمارک می چرخد: هر پارچه ای از اتاق باید حس گرما را تجسم کند!

با توجه به اینکه این سبک توسط افرادی که زمستان های سخت دایره قطب شمال را تحمل می کنند اختراع شده است. به شدت فضای خانه را گرم نشان می دهد.

اصول طراحی اسکاندیناوی در آپارتمانهای کوچک بسیار خوب عمل می کند زیرا این سبک عناصر غیر ضروری را به نفع سبکی و نادر و خاص بودن از بین می برد.

نتیجه؟

فضایی آرام و دلپذیر که می خواهید خود را به آن بچسبانید.

باعث می شود تا مکانی زیبا برای چرت زدن و استراحت کردن شما فراهم شود.

منتالی،دکوراسیون داخلی،گالری هنری،هدیه،بازار

Mentali.ir

طراحی مدرن:

طرح سوم:

در این سبک از مبلمانی استفاده می شود که خطوط منحنی ، لبه های صاف و مواد مختلط در ساخت مبل را در بر می گیرد. اغلب قطعات در پنجاه سال گذشته از مواد اولیه مانند چوب ، فلزات و پلاستیک ساخته می شوند. پارچه می تواند از “مخملی مخملی” تا مخلوط های “پلی استر نرم “باشد.

رنگ:

رنگهای روشن ، الگوهای چشم نواز.

چرا برای آپارتمان های کوچک عالی است:

به فضای کوچک اتاق بزرگی بدهید. طراحی مدرن در پنجاه سال گذشته  برای ساکنان آپارتمانی که می خواهند یک طرح روشن ، جسورانه و جذاب طراحی کنند ، مناسب است. طراحی های پنجاه سال گذشته به دو دلیل در فضاهای کوچک به خوبی کار می کند. اول اینکه، طراحی مدرن در پنجاه سال گذشته باعث می شود تا مبلمان مورد توجه قرار نگیرد .در نتیجه یک اثر از هم گسستگی ذاتی دارد. دوم اینکه ، طراحی پنجاه سال گذشته از یک یا دو نکته مورد علاقه بصری استفاده می کند ، “مانند دسته کوچک موسیقی جاز “یک مبل مخملی پر رنگ و لعاب و یک میز کوچک. این نقاط کانونی چشم شما را به خود جلب می کند و شما را از اندازه کوچکتر اتاق دور می کند.

منتالی،دکوراسیون داخلی،گالری هنری،هدیه،بازار

Mentali.ir

منتالی،دکوراسیون داخلی،گالری هنری،هدیه،بازار

Mentali.ir

مبلمان شفاف یک فریبکاری های بصری است که می توانیم از آن کمک بگیریم .

 

شروع از اتاق

با گروه بندی و جانمایی مبلمان در یک منطقه کاربردی از اتاق، احساس اتاق در یک اتاق را ایجاد کنید!

این چگونه به نظر میرسد؟

می توانید از یک فرش برای جدا کردن فضای نشیمن خود از میز ناهار خوری خود استفاده کنید. گوشه ها هم عالی کار می کنند. گوشه ای از اتاق نشیمن خود را با یک صندلی با دقت کرده و یک قفسه کتاب مینیمالیستی ، به یک پناهگاه برای خواندن تبدیل کنید. نتیجه؟ یک کتابخانه بزرگ در کنج اتاق کوچک.

منتالی،دکوراسیون داخلی،گالری هنری،هدیه،بازار

Mentali.ir

محدودیت های عمودی

تزئینات برای فضاهای کوچک نیاز به خلاقیت دارد. دیوارها همیشه موانع نیستند. آنها گالری هستند که منتظر هنرنمایی شماست. سقف ها تنها راهی برای جلوگیری از صدای همسایگان پر سر و صدا نیست. آنها بوم خالی مورد استفاده نیستند.  آویزان کردن چراغ های سقفی فقط یک اجبار نیست. آنها آپارتمان شما را باز می کنند

با تأکید بر فضای عمودی ، چشم شما آن را به عنوان هوایی نفس و چرخش همیشه به خاطر می آورد.

منتالی،دکوراسیون داخلی،گالری هنری،هدیه،بازار

Mentali.ir

یک لامپ یا لوستر چشم نواز ، مانند ، در تمام فضای شما ، از کف تا سقف ، یک مثل یک عروس می درخشد.

پایین بیایید

در واقع ، مبلمان کم ارتفاع باعث می شود فضای کوچک ،کمتر به هم ریخته به نظر برسد .زیرا مبلمان کوچک زیر خطوط دید طبیعی ما هستند. با فضای منفی و خالی بالای مبلمان ، اتاق بلندتر و جادارتر به نظر می رسد.

منتالی،دکوراسیون داخلی،گالری هنری،هدیه،بازار

Mentali.ir

ذخیره سازی اب زیر کاه

این فقط یک قانون برای آپارتمان های کوچک نیست. این یک قانون برای زندگی است. اما به هر حال باید به آن اشاره کنیم. لازم نیست یک هنرمند باشید تا بدانید که درهم و برهمی در بینایی با درهم و برهمی در ذهن برابر است. راه حل های امروز وسایل هنری کاربردی هستند. منزل خود را به گالری کوچکی از وسایل هنری کاربردی تبدیل کنید.

منتالی،دکوراسیون داخلی،گالری هنری،هدیه،بازار

Mentali.ir

همانطور که یک بار هنری دیوید تورو گفت ، “آپارتمان کوچک شما جزئی از بوم تصورات شماست” … یا چیزی شبیه به آن. آپارتمان های کوچک دارای راحتی و دلپذیری هستند که ویلاهای بزرگ به راحتی نمی توانند آنرا جمع کنند. زمان آن رسیده است که فضاهای  کوچک را برای طراحی های بزرگ آن در آغوش بگیریم. می توانید یک اثر هنری طراحی کنید که خوشحال باشید چونکه یک هنرمند هستید.

 

دیدگاه بگذارید